Pořadatelské služby a zabezpečení akcí - Hradec Králové a okolí

Pořadatelské služby se v dnešní době staly nezbytnou součástí veškerých sportovních, hudebních a mnoha dalších kulturních a společenských akcí. Bezpečnostní agentury ve městě Hradec Králové a v celém Královéhradeckém kraji Vám tyto pořadatelské služby a zabezpečení akcí zajistí spolehlivě, kvalitně a k oboustranné spokojenosti.  

Pořadatelské služby v praxi

Pořadatelské služby slouží především k zajištění veřejného pořádku, ochrany a organizace návštěvníků daných akcí, kontroly účastníků akce nebo podávání základních informací. Při zabezpečení akcí pořadatelskou službou jde také o bezpečnost všech osob v hlídaném prostoru, zamezení výtržnictví, fyzickému násilí a poškozování majetku. Plné zabezpečení akcí se neobejde bez spolupráce se zdravotnickými a policejními složkami. POřadatelské služby lze využít u vybraných bezpečnostních agentur také pro odběr služeb pro náhradní plnění.

Ochrana osob

Na různých sportovních nebo kulturních akcích je ochrana osob a majetku důležitým, nepostradatelným prvkem. V místech, kde se shromažďuje větší počet osob, jsou ostražitost a dlouholetá praxe s ochranou osob na akcích víc než potřebné. Ochrana osob je vždy prováděna s maximální diskrétností a na vysoké úrovni. Klienta může též individuálně doprovázet jeden nebo více členů týmu, kteří jsou fyzicky zdatní a prověřeni. Pro ochranu osob mohou být k dispozici i ozbrojení pracovníci, zkušení psovodi nebo pracovníci se znalostí cizího jazyka.    

Ostraha objektů a majetku

Neméně důležitým prvkem při pořádání akcí je i ostraha objektů a majetku. Nemusí se vždy jednat jen o riziková sportovní utkání, kde dochází k ničení a likvidaci cizího majetku. Ostraha objektů a majetku slouží k tomu, aby k poškozování nebo krádeži majetku vůbec nedocházelo. To není v dnešní době lehký úkol, avšak uvedené bezpečnostní agentury se ostrahy objektů a majetku zhostí důkladně, efektivně a účelně.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha pro zabezpečení akcí střeží celý objektu, kde je akce pořádána, včetně přidružených parkovišť. Pracovníci fyzické ostrahy vykonávají kontrolu vstupu osob a vjezdu povolených vozidel, dohlíží na obecný pořádek, zabraňují výtržnictví a krádežím, případně vykonávají pochůzky podle předem stanovených pravidel. Fyzická ostraha může být provedena také za pomocí zkušeného psovoda nebo i za pomocí dostupných elektronických bezpečnostních systémů.

Zabezpečení akcí: Rock for People

Nejen občané, kteří bydlí v Hradci Králové, znají hudební festival Rock for People. Tato velkolepá akce se neobejde bez přítomnosti bezpečnostních agentur, které zajišťují pořadatelské služby a zabezpečení této akce spojené s ochranou osob a majetku a fyzickou ostrahou objektů a majetku.                                      Zabezpečení akce Rock for People tak, aby byl návštěvník maximálně spokojený, je opět úkol pro tyto bezpečnostní agentury.


Kontakt

Kladská 17/44a
500 03 Hradec Králové

tel.: (+420) 495 220 434
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.diseven.cz

D.I.SEVEN, a.s. Hradec Králové

Mezi bezpečnostní agentury působící na českém i zahraničním trhu patří již od roku 1995 D.I.SEVEN, a.s., která je profesionální bezpečnostní agentura s mnoha kladnými referencemi. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby týkající se ochrany a ostrahy osob a majetku. Agentura má mnoho spokojených klientů i ve městě Hradec Králové, např. organiztáory hudebního festivalu Rock For Poeple.

Kontakt

Kladská 17/44a
500 03 Hradec Králové

tel.: (+420) 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Hradec Králové

Tato agentura je dceřiná společnost D. I. SEVEN, a.s. a zabývá se činností správa nemovitostí a údržba budov takéve městě Hradec Králové i po celé ČR. Spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu Vám agentura zajistí i kompletní služby ostraha osob a ostraha majetku. Nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Kladská 17/44a
500 03 Hradec Králové


tel.: + 420 602 592 706
e-mail:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Hradec Králové

V roce 2002 vznikla profesionální bezpečnostní agentura s působností po celé ČR a tedy i ve městě Hradec Králové. Poskytuje bezpečnostní služby jako je fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, zabezpečení domu a objektu i elektronicky přes pult centralizované ochrany (PCO) atd.Bezpečnostní agentura disponuje mnoha prověřenými certifikáty a nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Hradec Králové

Tato bezpečnostní agentura nabízí své služby nejen ve městě Hradec Králové, ale i po celé ČR. Hlavní nabídkou této bezpečnostní agentury je ochrana osob a majetku. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby a zaměstnává OZP (dříve ZPS) a invalidní důchodce. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury si splní každý zaměstnavatel s více jak 25 zaměstnanci zákonnou povinnost o zaměstnanosti.