Bezpečnostní služby

Tyto bezpečnostní agentury, které Vám představují tyto stránky, jsou profesionální a kvalitní české firmy s působností ve městě Hradec Králové. Každá tato bezpečnostní agentura poskytuje bezpečnostní službyjako ochrana osob a majetku-fyzická ostraha i na celém území ČR. Bezpečnostní služba nabízí recepční služby, pořadatelské služby, zabezpečení akcí, fyzická ostraha, dále je možná iosobní ostraha osob a detektivní služby. Objekt Vám také zajistí elektronická ostraha a tím se zajistí kompletní ostraha objektů a ostraha majetku. Tyto bezpečnostní agentury poskytují veškeré služby s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Ostraha objektů

Ostraha objektů - zmiňované agentury dovedou zabezpečit váš dům, firmu, kancelář a další objekty ať jsou malé nebo velké. A jak? Jedna z možností je napojení na PCO. Určený objekt, který chcete střežit na dálku (dálková ostraha objektů), necháte připojit na PCO (pult centralizované ochrany), zde bude vaše nemovitost pod neustálým dohledem, kdy kontrolu střeženého objektu provede výjezdová jednotka , na pokyn operátora PCO, který vyhodnocuje příchozí zprávy na pult centrální ochrany a podle nutnosti vysílá výjezdové vozidlo, nebo telefonicky kontaktuje majitele střeženého objektu, případně další kontaktní osoby, eventuelně Policii.

Napojení na PCO

PCO – pult centrální ochrany: pokud dojde k napojení Vašeho objektu na pult centralizované ochrany, neboli PCO , mohou být ve střežené budově nebo lokalitě nainstalována čidla pohybu, infra závory, otřesová a čidla nebo kamerový systém, možností je nepřeberné množství a vše záleží na specifických požadavcích klientů.

Výjezdová jednotka: může provádět ostrahu objektů i namátkově, nebo v nepravidelných intervalech. Další výhodou je, že si při napojení na PCO můžete požádat o okamžitou pomoc a to buď telefonicky, nebo ,,tlačítkem PANIKA“ v praxi se toto využívá třeba v obchodech za provozu, nebo u seniorů k přivolání zdravotnické služby prostřednictvím operátora PCO.

Pult centralizované ochrany nabízí mnoho variant k napojení na PCO, ale nejběžnější způsob přenosu dat ze střeženého objektu bývá prostřednictvím telefonních linek, (vhodná je kombinace pevné tel. linky a jištění prostřednictvím mobilních operátorů), ale vždy je nutné způsob napojení na PCO prokonzultovat přímo s technikem, který vám navrhne nejvhodnější variantu přenosu dat na pult centrální ochrany.


Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Hradec Králové

Mezi bezpečnostní agentury působící na českém i zahraničním trhu patří již od roku 1995 D. I. SEVEN, a.s., která je profesionální bezpečnostní agentura s mnoha kladnými referencemi. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby týkající se ochrany a ostrahy osob a majetku. Agentura má mnoho spokojených klientů i ve městě Hradec Králové.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 602 592 706
e-mail:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Hradec Králové

V roce 2002 vznikla profesionální bezpečnostní agentura s působností po celé ČR a tedy i ve městě Hradec Králové. Poskytuje bezpečnostní služby jako je fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, zabezpečení domu a objektu i elektronicky přes pult centralizované ochrany (PCO) atd.Bezpečnostní agentura disponuje mnoha prověřenými certifikáty a nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: oraha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Hradec Králové

Tato bezpečnostní agentura nabízí své služby nejen ve městě Hradec Králové, ale i po celé ČR. Hlavní nabídkou této bezpečnostní agentury je ochrana osob a majetku. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby a zaměstnává ZPS, ZTP a invalidní důchodce. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury si splní každý zaměstnavatel s více jak 25 zaměstnanci zákonnou povinnost o zaměstnanosti.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové


tel.: (+420) 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Hradec Králové

Tato agentura je dceřiná společnost D. I. SEVEN, a.s. a zabývá se činností správa nemovitostí a údržba budov takéve městě Hradec Králové i po celé ČR. Spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu Vám agentura zajistí i kompletní služby ostraha osob a ostraha majetku. Nabízí náhradní plnění.