Úklidové firmy-nabídka úklidových služeb a prací Hradec Králové

Hledáte ve městě Hradec Králové či v okolí spolehlivou úklidovou firmu? Zde na těchto stránkách se Vám představí některé úklidové firmy, které mají klienty po celé ČR. Tyto firmy nabízí kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce.

Nabídka úklidových služeb a prací Hradec Králové Vám nabídnou širokou škálu úklidových prací včetně dodávky hygienických a dezinfekčních prostředků. Zajistí udržování čistoty, údržbu venkovních ploch objektů a údržbu zeleně podle ročního období. Všechny služby provádějí ve špičkové, spolehlivé kvalitě se vstřícným přístupem ke klientovi.

Úklidové práce v plné profesionální míře

Vybrané úklidové firmy zajišťují úklidové služby a práce v rozsahu dle přání a potřeb klienta. Nabízejí celou škálu služeb, jak úklid kanceláří, úklid bytů či úklid firem, tak úklid v nákupních a kulturních centrech, průmyslových areálech, úklid garáží, komplexní úklid venkovních prostor a v neposlední řadě generální úklid objektu.

Úklidové služby dle časové objednávky:

  • jednorázové úklidy
  • pravidelné úklidy
  • každodenní úklidy
  • nepravidelné úklidy na poslední chvíli
  • úklidy po společenských akcích
  • generální úklidy

Úklidové firmy disponují dostatečným počtem pracovníků, proto mohou zajistit úklidové práce kdykoli a vysoké kvalitě. Rozsah úklidových služeb se odvíjí od přání zákazníka, na které jsou tyto úklidové firmy schopny reagovat díky svým bohatým zkušenostem obratem a zajistit úklidovou službu dle požadavků.

Nadstandardní úklidové práce

Úklidové služby spočívají také v nabídce tzv. nadstandardních úklidových prací, jako např.:

  • výškové umývání oken
  • čištění okapů, výškové mytí fasád a střešních krytin za pomocí vysokozdvižných plošin
  • úklidová služba s využitím horolezeckého vybavení
  • specializovaný úklid firem s ohledem na nestandardní podmínky

Úklidové firmy nabízejí širokou škálu úklidových služeb. Nejběžnější úklidové služby jsou úklid firem a úklid kanceláří. Speciální, ekologicky šetrné mycí prostředky, které úklidové firmy používají, jsou zárukou kvality výsledku úklidové práce.

Výběr pracovníků

Výběr pracovníků pro úklidové práce je přísný. Jsme si vědomi, že tito lidé budou navštěvovat prostředí s majetkem domácnosti či firmy. Každý uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík. Účastní se přísného vstupního pohovoru a školení. Zkouška umění uklízet, případné zaučení činnosti, ke které bude pracovník přiřazen, je nutností. Pracovník musí být spolehlivý, vstřícný, nekonfliktní. Výběr uchazeče pro úklidovou službu je součástí naší nabídky kvality.

Kontrolní činnost

Průběh úklidové práce i dokončení úklidové práce je kontrolován příslušným nadřízeným pracovníkem-manažerem, který je nejen kontrolorem, ale také sepisuje smlouvy s klienty, vyřizuje případné stížnosti, je-li potřeba, provede výměnu pracovníka.

Náhradní plnění odběrem úklidových služeb  

Odběrem úklidové služby od vybraných společností si klienti mohou plnit náhradní plnění pro r. 2022, nesplní-li 4% zaměstnávání OZP.   


Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: +420 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Hradec Králové

Je úklidová agentura, která poskytuje kompletní úklidové služby a na objednávku provádí úklidové práce. Klienty má nejen ve městě Hradec Králové, ale v celé ČR a působí i v zahraničí. Poskytuje např. úklid kanceláří v administrativních a průmyslových objektech. Úklidová služba provádí úklid i v soukromých budovách a na objednávku mnoho úklidových prací např. mytí oken, fasád, úklidy před kolaudací, po rekonstrukci atd.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: (+420) 495 220 445
e-mail: hradec.kralove@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Hradec Králové

Je dceřiná společnost úklidové firmy D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje služby správa budov a nemovitostí i ve městě Hradec Králové. Facility management zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce. Každá úklidová služba by však měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Agentura nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Pouchovská 153
500 03 Hradec Králové

tel.: + 420 602 592 706
e-mail: praha@sipadan.cz

web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Hradec Králové

Tato úklidová agentura nabízí své kompletní úklidové služby, a je další profesionální úklidová firma Hradec Králové. Poskytuje např. úklid kanceláří s dodávkou hygienického materiálu, mytí podzemních garáží a průmyslových hal, aj. Úklidové služby a práce jsou prováděny vždy ke spokojenosti klienta. Poskytuje odběr služeb - náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Hradec Králové

Je úklidová firma, která působí nejen ve městě Hradec Králové.Nabízí veškeré kompletní profesionální úklidové služby např. úklid kanceláří s kompletním hygienickým programem. Nabídka úklidových služeb a prací nabízí např. praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken a fasád. Dále úklidy po rekonstrukcích, stavbách, před kolaudací a jiné úklidové služby a práce. Tato úklidová agentura se řadí mezi kvalitní a prověřené úklidové firmy. Nabízí náhradní plnění.